Siła przebicia

Grupa:
Kolor Dzieci
Rok:
2016
Instruktor:
Katarzyna Daszuta
Choreografia:
Katarzyna Daszuta

Gdzie kucharek...

Grupa:
Kolor Dzieci Dell Arte
Rok:
2016
Instruktor:
Patrycja Kozłowska
Choreografia:
Karolina Garbacik i Patrycja Kozłowska

Słoneczne Inspiracje

Grupa:
Kolor Dzieci Dell Arte II
Rok:
2016
Instruktor:
Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Słoneczne Inspiracje

What you did?

Grupa:
Kolor Dzieci II
Rok:
2016
Instruktor:
Marta Matus
Choreografia:
Marta Matus

Robo Ty

Grupa:
Kolor Juniorzy
Rok:
2016
Instruktor:
Monika Dąbrowska
Choreografia:
Monika Dąbrowska

Love Sound

Grupa:
Kolor Juniorzy Dell Arte II
Rok:
2016
Instruktor:
Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Klaudia Nierodzik

Countdown

Grupa:
Kolor Juniorzy II
Rok:
2016
Instruktor:
Marta Matus
Choreografia:
Marta Matus

Le Villi 2016

Grupa:
Kolor Juniorzy Dell Arte
Rok:
2016
Instruktor:
Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Karolina Garbacik i Klaudia Nierodzik

Wybieg

Grupa:
Kolor Seniorzy Dell Arte
Rok:
2016
Instruktor:
Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Karolina Garbacik i Klaudia Nierodzik

Walc Wiosenny

Grupa:
Kolor Seniorzy Dell Arte
Rok:
2016
Instruktor:
Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Eduard Bablidze

Crazy

Grupa:
Kolor Variete
Rok:
2016
Instruktor:
Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Klaudia Nierodzik

Zabawne dinusie

Grupa:
Kolorek Bursztyny
Rok:
2016
Instruktor:
Kamila Ostrowska
Choreografia:
Kamila Ostrowska

Party Time

Grupa:
Kolorek Diamenty
Rok:
2016
Instruktor:
Katarzyna Daszuta
Choreografia:
Katarzyna Daszuta

Ja jestem gwiazdą!

Grupa:
Kolorek Perły
Rok:
2016
Instruktor:
Kamila Ostrowska
Choreografia:
Kamila Ostrowska

Skrzaty i Elfy

Grupa:
Kolorek Rubiny
Rok:
2016
Instruktor:
Kamila Ostrowska
Choreografia:
Kamila Ostrowska

Do you love me?

Grupa:
Kolorek Szmaragdy
Rok:
2016
Instruktor:
Kamila Ostrowska
Choreografia:
Kamila Ostrowska

Co się wydarzyło nocą?

Grupa:
Kolorek Perły
Rok:
2015
Instruktor:
Kamila Ostrowska
Choreografia:
Kamila Ostrowska

Egipcjanie

Grupa:
Kolorek Szafiry
Rok:
2015
Instruktor:
Katarzyna Jankowska, Patrycja Kozłowska
Choreografia:
Katarzyna Jankowska, Patrycja Kozłowska

Miłość w piaskownicy

Grupa:
Kolorek Rubiny
Rok:
2015
Instruktor:
Kamila Ostrowska
Choreografia:
Kamila Ostrowska

Skarb Piratów

Grupa:
Kolorek Szmaragdy
Rok:
2015
Instruktor:
Kamila Ostrowska
Choreografia:
Kamila Ostrowska

All for you

Grupa:
Kolor Dzieci II
Rok:
2015
Instruktor:
Marta Matus
Choreografia:
Marta Matus

Amelka

Grupa:
Kolor Dzieci Dell’ Arte II
Rok:
2015
Instruktor:
Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Klaudia Nierodzik

Diamentowe Gangi

Grupa:
Kolorek Diamenty
Rok:
2015
Instruktor:
Katarzyna Daszuta
Choreografia:
Katarzyna Daszuta

Grupa:
Kolor Juniorzy II
Rok:
2015
Instruktor:
Monika Dąbrowska
Choreografia:
Monika Dąbrowska

W pogoni za…

Grupa:
Kolor Juniorzy
Rok:
2015
Instruktor:
Katarzyna Daszuta
Choreografia:
Katarzyna Daszuta

Szkoła Czarownic

Grupa:
Kolor Dzieci Dell’ Arte
Rok:
2015
Instruktor:
Karolina Garbacik/Patrycja Kozłowska
Choreografia:
Karolina Garbacik/Patrycja Kozłowska

What you gonna do?

Grupa:
Kolor Dzieci
Rok:
2015
Instruktor:
Anna Sawicka-Hodun
Choreografia:
Anna Sawicka-Hodun

Odlotowe buty

Grupa:
Kolor Juniorzy Dell’ Arte
Rok:
2015
Instruktor:
Karolina Garbacik/ Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Karolina Garbacik/ Klaudia Nierodzik

Uptown funk

Grupa:
Kolor Junior Squad
Rok:
2015
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Fresh movement

Grupa:
Kolor Fresh
Rok:
2015
Instruktor:
Anna Sawicka-Hodun
Choreografia:
Anna Sawicka-Hodun

Magnificent

Grupa:
Rok:
2015
Instruktor:
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Kawitacja

Grupa:
Kolor Seniorzy Dell’ Arte
Rok:
2015
Instruktor:
Adam Bartoszewicz
Choreografia:
Adam Bartoszewicz

Free Floating

Grupa:
Kolor Fresh
Rok:
2015
Instruktor:
Anna Sawicka-Hodun
Choreografia:
Anna Sawicka-Hodun

Whacking bejbe

Grupa:
Kolor’Sy
Rok:
2015
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Music is the key

Grupa:
Kolor Archeo
Rok:
2015
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Potwór Boogie

Grupa:
Kolorek Szafiry
Rok:
2014
Instruktor:
Katarzyna Jankowska
Choreografia:
Katarzyna Jankowska

Zakochany Urwis

Grupa:
Kolorek Szmaragdy
Rok:
2014
Instruktor:
Kamila Ostrowska
Choreografia:
Kamila Ostrowska

Odlotowe Agentki

Grupa:
Kolor Mini
Rok:
2014
Instruktor:
Kamila Ostrowska
Choreografia:
Kamila Ostrowska

Urocza Armia

Grupa:
Kolorek Diamenty
Rok:
2014
Instruktor:
Katarzyna Daszuta
Choreografia:
Katarzyna Daszuta

4 minutes

Grupa:
Kolor Dzieci II
Rok:
2014
Instruktor:
Marta Matus
Choreografia:
Marta Matus

Funky trip

Grupa:
Kolor Juniorzy II
Rok:
2014
Instruktor:
Monika Dąbrowska
Choreografia:
Monika Dąbrowska

Kolor Archeo

Grupa:
miniformacja
Rok:
2014
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Strachy

Grupa:
Kolor Dzieci Dell’ Arte
Rok:
2014
Instruktor:
Patrycja Kozłowska
Choreografia:
Patrycja Kozłowska

Nie ten rozmiar

Grupa:
Kolor Juniorzy Dell’ Arte
Rok:
2014
Instruktor:
Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Klaudia Nierodzik

Dekonstrukcje

Grupa:
Kolor Seniorzy Dell’ Arte
Rok:
2014
Instruktor:
Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Klaudia Nierodzik

Never ending flava

Grupa:
Kolor Dzieci
Rok:
2014
Instruktor:
Anna Sawicka-Hodun
Choreografia:
Anna Sawicka-Hodun

I wanna know you

Grupa:
Kolor Fresh
Rok:
2014
Instruktor:
Anna Sawicka-Hodun
Choreografia:
Anna Sawicka-Hodun

I want you back

Grupa:
Kolor Junior Squad
Rok:
2014
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

From my soul

Grupa:
Kolor’Sy
Rok:
2014
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Ladies

Grupa:
Kolor Konkret
Rok:
2014
Instruktor:
Anna Sawicka-Hodun, Katarzyna Daszuta, Karolina Januszek
Choreografia:
Anna Sawicka-Hodun, Katarzyna Daszuta, Karolina Januszek

Joyful

Grupa:
Kolor Archeo
Rok:
2014
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Zespoły KOLOR

Grupa:
flash mob do utwor Freedom Pharella Williamsa
Rok:
2014
Instruktor:
Choreografia:

Disco w przedszkolu

Grupa:
Kolorek
Rok:
2013
Instruktor:
Kamila Kalinowska
Choreografia:
Kamila Kalinowska

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Mini III
Rok:
2013
Instruktor:
Katarzyna Daszuta
Choreografia:
Katarzyna Daszuta

Surprise

Grupa:
Kolor Mini II
Rok:
2013
Instruktor:
Kamila Kalinowska
Choreografia:
Kamila Kalinowska

Poniedziałek

Grupa:
Kolor Dzieci
Rok:
2013
Instruktor:
Irina Sidoruk
Choreografia:
Irina Sidoruk

Grupa:
Kolor Dzieci II
Rok:
2013
Instruktor:
Izabela Wysocka
Choreografia:
Izabela Wysocka

Hakuna Matata

Grupa:
Kolor Mini
Rok:
2013
Instruktor:
Karolina Gasperska
Choreografia:
Karolina Gasperska

Grupa:
Kolor Juniorzy II
Rok:
2013
Instruktor:
Izabela Wysocka
Choreografia:
Izabela Wysocka

miniformacja

Grupa:
Kolor Juniorzy
Rok:
2013
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Pogoń

Grupa:
Kolor Juniorzy Dell’ Arte
Rok:
2013
Instruktor:
Karolina Garbacik/Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Karolina Garbacik/Klaudia Nierodzik

Watch out

Grupa:
Kolor Dzieci
Rok:
2013
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

All in the game

Grupa:
Kolor Juniorzy
Rok:
2013
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Street Ball

Grupa:
Kolor Seniorzy
Rok:
2013
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Back to life

Grupa:
Kolor Fresh
Rok:
2013
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

miniformacja

Grupa:
Kolor Archeo
Rok:
2013
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Grupa:
Kolor Archeo
Rok:
2013
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Wyprzedaż

Grupa:
Kolor Seniorzy Dell’ Arte
Rok:
2013
Instruktor:
Karolina Garbacik
Choreografia:
Karolina Garbacik

Pragnienie

Grupa:
Kolor Konkret Crew
Rok:
2013
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Mini III
Rok:
2012
Instruktor:
Kamila Kalinowska
Choreografia:
Kamila Kalinowska

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Mini II
Rok:
2012
Instruktor:
Kamila Kalinowska
Choreografia:
Kamila Kalinowska

Magiczny Rytm

Grupa:
Kolor Mini
Rok:
2012
Instruktor:
Klaudia Nierodzik
Choreografia:
Klaudia Nierodzik

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Dzieci II
Rok:
2012
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Juniorzy II
Rok:
2012
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Bez tytułu

Grupa:
miniformacja Kolor Juniorzy
Rok:
2012
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

Bez tytułu

Grupa:
miniformacja Kolor Archeo
Rok:
2012
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Bluszcz

Grupa:
Kolor Juniorzy Dell’ Arte
Rok:
2012
Instruktor:
Karolina Garbacik
Choreografia:
Karolina Garbacik

Ingenes

Grupa:
Kolor Seniorzy Jazz
Rok:
2012
Instruktor:
Julia Dondziło
Choreografia:
Julia Dondziło

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Dzieci
Rok:
2012
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Juniorzy
Rok:
2012
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Seniorzy II
Rok:
2012
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Archeo
Rok:
2012
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Szklanki

Grupa:
Kolor Konkret Crew
Rok:
2012
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

miniformacja

Grupa:
Kolor Seniorzy
Rok:
2011
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

Marsjanki

Grupa:
Kolor Mini II
Rok:
2011
Instruktor:
Karolina Gasperska
Choreografia:
Karolina Gasperska

Rebel Kids

Grupa:
Kolor Mini
Rok:
2011
Instruktor:
Karolina Gasperska
Choreografia:
Karolina Gasperska

Taniec Godowy Radioaktywnych Panter

Grupa:
Kolor Mini III
Rok:
2011
Instruktor:
Karolina Gasperska
Choreografia:
Karolina Gasperska

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Juniorzy II
Rok:
2011
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Seniorzy II
Rok:
2011
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Nocą u Szewca

Grupa:
Kolor
Rok:
2011
Instruktor:
Karolina Garbacik
Choreografia:
Karolina Garbacik

Monkey Business

Grupa:
Kolor Dzieci
Rok:
2011
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

Wasabi

Grupa:
Kolor Juniorzy
Rok:
2011
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

Galatea

Grupa:
Kolor Seniorzy
Rok:
2011
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

Papier

Grupa:
Kolor Konkret Crew
Rok:
2011
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

Bokserzy

Grupa:
Kolor Archeo
Rok:
2011
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Fresh and Old School

Grupa:
Kolor Dzieci
Rok:
2010
Instruktor:
Choreografia:

Move it

Grupa:
Kolor Juniorzy
Rok:
2010
Instruktor:
Choreografia:

Legs Breaker

Grupa:
Kolor Seniorzy
Rok:
2010
Instruktor:
Choreografia:

Crash Dance 2010

Grupa:
KOLOR
Rok:
2010
Instruktor:
Choreografia:

Showcase Hip Hop Grove 2010

Grupa:
KOLOR
Rok:
2010
Instruktor:
Choreografia:

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Mini II
Rok:
2010
Instruktor:
Choreografia:

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Mini
Rok:
2010
Instruktor:
Choreografia:

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Juniorzy II
Rok:
2010
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Seniorzy II
Rok:
2010
Instruktor:
Anna Sawicka
Choreografia:
Anna Sawicka

Kolor

Grupa:
Versity Busters
Rok:
2010
Instruktor:
Choreografia:

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Archeo
Rok:
2010
Instruktor:
Magdalena Surwiłło
Choreografia:
Magdalena Surwiłło

16/24

Grupa:
Kolor Dzieci
Rok:
2009
Instruktor:
Choreografia:

Let it go

Grupa:
Kolor Juniorzy
Rok:
2009
Instruktor:
Choreografia:

Look but don’t touch

Grupa:
Kolor Seniorzy
Rok:
2009
Instruktor:
Choreografia:

Unwanted Angels

Grupa:
Kolor Seniorzy
Rok:
2009
Instruktor:
Choreografia:

Tango

Grupa:
KOLOR
Rok:
2009
Instruktor:
Choreografia:

Hip Hop Versity Busters

Grupa:
KOLOR
Rok:
2009
Instruktor:
Choreografia:

Hospital Beds

Grupa:
KOLOR
Rok:
2009
Instruktor:
Choreografia:

Slow

Grupa:
Kolor Seniorzy
Rok:
2008
Instruktor:
Choreografia:

Bez tytułu

Grupa:
Kolor Dzieci
Rok:
2008
Instruktor:
Choreografia:

Tribute to R.G.

Grupa:
Kolor Juniorzy
Rok:
2008
Instruktor:
Choreografia:

Showcase HHG 2008

Grupa:
Kolor+ FAHS
Rok:
2008
Instruktor:
Choreografia:

bez tytułu

Grupa:
Kolor Seniorzy
Rok:
2007
Instruktor:
Choreografia:

Magic influence of ambitions

Grupa:
Kolor Juniorzy
Rok:
2007
Instruktor:
Choreografia:

Red Hot Caps

Grupa:
Kolor
Rok:
2006
Instruktor:
Choreografia:

Disco

Grupa:
Kolor II
Rok:
2005
Instruktor:
Choreografia:

Pierwszy krok

Grupa:
Kolor II
Rok:
2005
Instruktor:
Choreografia:

Inspiracje

Grupa:
Kolor
Rok:
2005
Instruktor:
Choreografia:

Suita tańców podlaskich

Grupa:
Kolorek
Rok:
2004
Instruktor:
Choreografia:

Święta na Podlasiu

Grupa:
Kolorek
Rok:
2004
Instruktor:
Choreografia:

Przemiany

Grupa:
Kolor II
Rok:
2004
Instruktor:
Choreografia:

Niegrzeczne dziewczynki

Grupa:
Kolor Mini
Rok:
2004
Instruktor:
Choreografia:

W krainie baśni

Grupa:
Kolor Mini
Rok:
2004
Instruktor:
Choreografia:

Club Dance

Grupa:
Kolor II
Rok:
2003
Instruktor:
Choreografia:

Zielone safri

Grupa:
Kolor Mini
Rok:
2003
Instruktor:
Choreografia:

Safri

Grupa:
Kolor II
Rok:
2002
Instruktor:
Choreografia:

Głodny zając

Grupa:
Kolor I
Rok:
2002
Instruktor:
Choreografia:

Galaktyka

Grupa:
Kolor I
Rok:
2002
Instruktor:
Choreografia:

Rytm za drzwiami

Grupa:
Kolor II
Rok:
2002
Instruktor:
Choreografia:

Nowoczesna czarownica

Grupa:
Kolrek
Rok:
2002
Instruktor:
Choreografia:

Strzał

Grupa:
Kolor II
Rok:
2001
Instruktor:
Choreografia:

Odjazd

Grupa:
Kolor
Rok:
2001
Instruktor:
Choreografia:

Nie daj się

Grupa:
Kolorek
Rok:
2001
Instruktor:
Choreografia:

Jak pokonać piratów

Grupa:
Kolor
Rok:
2001
Instruktor:
Choreografia:

Techno zjazd

Grupa:
Kolor
Rok:
2000
Instruktor:
Choreografia:

Jordan

Grupa:
Kolorek
Rok:
2000
Instruktor:
Choreografia:

Taneczna parada

Grupa:
Kolor
Rok:
1999
Instruktor:
Choreografia:

Taniec Grubasów

Grupa:
Kolorek
Rok:
1999
Instruktor:
Choreografia:

Trawy i kwiaty

Grupa:
Kolor
Rok:
1999
Instruktor:
Choreografia:

Dziecięce funky

Grupa:
Kolorek
Rok:
1999
Instruktor:
Choreografia:

Sprzeczka o taniec

Grupa:
Kolor
Rok:
1998
Instruktor:
Choreografia:

W rytmie AFRO

Grupa:
Rok:
1997
Instruktor:
Choreografia:

Godziny pracy studia

  • Poniedziałek-Piątek : 8.00 - 16.00
  • Sobota : nieczynne

Napisz do nas

Chcesz się szybko z nami skontaktować? Prosimy o wysłanie nam informacji z ponizszego formularza. Odpowiemy niezwłocznie.

Dane kontaktowe

  • DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych
    Karolina Maria Garbacik
  • ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10
    (Wjazd od ulicy Zwycięstwa- główna brama Madro)
    15-703 Białystok
  • +48 666 820 319
  • +48 85 652 51 64
  • +48 85 652 51 64
  • studio@danceoffnia.pl
  • Parking Madro jest bezpłatny przez 2 godziny od momentu wjazdu.

Dane do przelewu

  • DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych
    Karolina Maria Garbacik
  • ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10
    15-703 Białystok
  • NIP: 542-221-09-00
  • ING Bank Śląski
    05 1050 1823 1000 0023 2045 8728

My w sieci