2018

Breakmania 
  • Kacper Kangur Złotkowski 3 miejsce 3vs3 Bboying battle
  • Kacper Kangur Złotkowski 3 miejsce 1vs1 bboy battle

Inspiruyeah Winter Jam 
Breaking 1vs1
  • 1 miejsce - Chłodny
  • 3 miejsce - Julson
  • All Style 2vs2
  • 2 miejsce – Sasha Adamska & Chłodny

Red Bul BC ONE Cypher Poland

  • Wejście kangura do grate 16 bboys

Street Noise
Bboying Kids 3vs3:
  • 2 Miejsce Jung Crazy bangers
  • 3 Miejsce Super heroes
  • All Styles Battle:
  • 2 Miejsce Klubowe Dziki 
  • 4 Miejsce Skilly and Smooth - Bangers Crew/ Fat Laces

Bboying junior 3vs3:
  • 2 Miejsce Original Bangers
  • 3 Miejsce ZIMNA FLAVA
  • 4Miejsce Bboy Trio /Bangers Crew

BGirl 1vs1:
  • 1 Miejsce Bgirl AGT
  • 2 Miejsce Bgirl Julson
  • Kozieńice city Breakers
  • 3 Miejsce Bboying Kids Battle 2vs2 / 12-15 lat

OCB Jam 14 Anniversary

  • 1 miejsce Łopson i Chłodny 2vs2 ,jung & old conntest
  • 3 miejsce Kukus i Filipczak 2 vs2 , jung & old conntest
  • 2 miejsce Lenka i AGT 2vs2 , jung & old conntess
  • 1 miejsce Maks Czembrowski 1vs1 bboying kids
  • 2 miejsce Jan Makowksi 1vs1 bboying kids
  • 3 miejsce Ignacy Frankowski  1vs1 bboying kids

Break King Bielawa

  • 1 miejsce Kangur i Monster 2vs2 bboying battle old bboys
  • 2 miejsce Eryk Sochoń 1vs1 bboying battle bboy junior

2017

Walka na Skile" w Ostrołęce 
  • bboy Kangur 1 miejsce bboying 1vs1?
  • bboy Chłodny 1 miejsce kids battle 1vs1?
  • bgirl Julson 2 miejsce kids battle 1vs1?
  • bboy Średni 3 miejsce kids battle 1vs1

Wirująca Strefa
  • Bangers Crew(eryk , Chłodny) / 2Miejsce Bboying 2vs2 / 12-15 lat

Kids Noise
  • Chłodny / 3 miejsce Bboying / 13 lat

Free Mind Kids Jam

  • Eryk Sochoń /2 miejsce bboying /12-15 lat
  • Marek Siemieniuk 4 miejsce bboying/ 12-15 lat

Dwunastki vol. 4:

  • 2 miejsce Chłodny 1vs1 / 21.03.2017. / Olsztyn

Tańcz z Nami vol. 3:

  • 3 miejsce Chłodny 1vs1 / 22.04.2017. / Radom

WarszawaBattle Day:

  • 2 miejsce Chłodny 2vs2 / 29.04.2017. /Oleśnica

Express Yourself by Hip Hop vol. 3:

  • 1 miejsce Chłodny 2vs2 / 30.04.2017. / Dąbrowa Górnicza

13 th Anniversary OCB:

  • 1 miejsce Filip Burak /Bangers crew  1vs1 do lat 10  / 01.06.2017.
  • 1 miejsce Chłodny /Bangers Crew 1vs1 do 14 lat  / 01.06.2017.
  • 4 miejsce Eryk 1vs1 / Bangers Crew do 14 lat  / 01.06.2017.
  • 3  miejsce Kangór /Bangers Crew  1vs1 od 15 lat  / 01.06.2017.

 Inspiruyeah Jam:

  • 4 miejsce Chłodny 2vs2 / 18.06.2017./ Piaseczno

Olsztyn Rap Festiwal Dance Battle

  • 2 miejsce Kangur I Szymon / 2vs2 All Style Battle / Olsztyn Rap Festiwal Dance Battle / 29.07.2017

Break King Bielawa 2017

  • 2 miejsce Kangur I Chorzeł / 2vs2 bboy battle /Bielawa/ 15. 07.2017

2016

Free Mind:

  • 3 Miejsce Bboying do 15 lat /Chłodny- Bangers Crew
  • 4 miejsce bboying  do 15 lat /Eryk Sochoń -Bangers Crew
  • 1 miejsce bboying do lat 10/ Filip Burak- Bangers Crew

Roztańczone mikołajki:

  • Filip Burak- 1 miejsce 1vs1 bboying do lat 11 na Białymstoku.
  • bboying 1vs1 pow. lat 16 Kacper Kangur Złotkowski 1 miejsce
  • bboyng 1vs1 12- 15 lat Michał Mozyrski 1 miejsce
  • bboyng 1vs1 12-15 lat Kacper Mróz 3 miejsce
  • bboyng 1vs1 do 11 lat Lenka Płachcińska 3 miejsce

Groove Contest:  
  • 3 miejsce Julson 1vs1 / 21.11.2016. / Poznań

2015

  • "Breakmania" Kętrzyn - 1 miejsce 3vs3 All Styles (Kangur, Daszut i Monia)
  • "Nakreśleni Przestrzenią" Pozezdrze - 3 miejsce 3vs3 bboys Battle (Siemek, Kangur, Pawcio) - jako Ketonal Crew
  • "Nakreśleni Przestrzenią" Pozezdrze - 2 miejsce 2vs2 Lottery Contest (Kangur i Sławko)
  • "Turbo Jam" Łapy - 1 miejsce Seven2Smoke (Kangur)
  • "Mazury Freestyle Battle" Ryn - 1 miejsce 3vs3 All Styles (Kangur Pawcio i Adek)

2014

  • "Nakreśleni Przestrzenią" Pozezdrze - 2 miejsce -2vs2 (Paweł i Kangur)
  • "Step to the Beat- Letnia Edycja" Giżycko - 3 miejsce 2vs2 (Paweł i kangur)
  • "Breakmania" Kętrzyn - 1 miejsce Old B-boys Battle pow.30 lat 7 to smoke (Siemek)
  • ‘’Hip Hop Raport EŁk 2vs2” -2 Miejsce Hip Hop Raport EŁk 2vs2 (Paweł i Kangur) -Ełk 2014
  • "Bitwa o Białystok" - 1 miejsce

2013

  • „The Real Styles Turnament” Kraśnik - 1 miejsce All Style Battle 5vs5 Kolor Konkret Crew (Surwi, Gołdi, Siemek, Marta, Ala)
  • „Wirująca Strefa” All style Battle - 1 miejsce - Kolor Konkret Crew w składzie (Surwi, Marta, Omar, Karolina, Gołdi, Ala, i Siemek)
  • "Breakmania" Kętrzyn - 1 miejsce- Kids Battle do 15 lat (Kangur)

2012

  • "Break ya doping” Warszawa - 1 miejsce All style battle (Siemek)
  • "Break ya doping” Warszawa - 2 miejsce bboying 2vs2 (Siemek & Kangur )
  • "Step to the Beat" Giżycko - 2 miejsce 2vs2 bboy battle ( Pawcio i Kangur)
  • "Wirująca Strzewa" Łomża - 2 miejsce Kids Battle do 15 lat (Kangur)

2011

  • "Free Mind Festival" Białystok - 4 miejsce 1vs1 bboy contest do lat 14 (Kangur)
  • "Mazoory Style Connection" Gołdapia - 1 miejsce pover moves contest (Siemek)
  • "Breakcja"- Ryn – 1 miejsce 1vs1 kids battle (Kangur)

2010

  • "Free Mind Festival" Białystok - 4 miejsce 1vs1 bboy conntest do lat 14 (Kangur) 

2009

  • Kętrzyn „Breakmania” - 3 miejsce w walkach 3 vs 3 (bboy Omel, Siemek, Sem)
  • Kętrzyn „Breakmania” - 2 miesce Power move conntest (bboy Siemek)
  • Gołdap „Mazoory Style Connection 5” - 2 miejsce w walkach 3 vs 3 (bboy Siemek, Omel, Dziki)

2008

  • Gołdap „ Mazoory Style Connection 4” – 3 miejsce walki 3 vs3 (bboy Omel, Siemek, Sem)
SEZON 2008/2009

Breakmania

  • Ziemowit Siemek Bogusławski (Bangers Crew) -
    2 miejsce 
    w kategorii power moves contest
SEZON 2010/2011

Mazoory Style Connection

  • Ziemowit Siemek Bogusławski (Bangers Crew) -
    1 miejsce 
    w kategorii Power Moves Contest

Free Mind Festiwal

  • Kacper Kangur Złotkowski (Bangers Crew) -
    4 miejsce 
    w kategorii Bboy contest do lat 14 

SEZON 2011/2012

Wirująca Strefa

  • Kacper Kangur Złotkowski (Bangers Crew) -
    2 miejsce 
    w kategorii Kids Battle do lat 15

Step to the Beat

  • Kacper Kangur Złotkowski & Paweł Pawcio Jankowski (Bangers Crew) -
    2 miejsce 
    w kategorii 2 vs. 2 bboy battle

Breakcja

  • Kacper Kangur Złotkowski (Bangers Crew) -
    1 miejsce 
    w kategorii Kids Battle

Break ya doping

  • Ziemowit Siemek Bogusławski (Bangers Crew) -
    1 miejsce 
    w kategorii All style battle
  • Ziemowit Siemek Bogusławski & Kacper Kangur Złotkowski (Bangers Crew)-
    2 miejsce 
    w kategorii Bboying 2 vs. 2
SEZON 2012/2013

Carnival Dance Attack

  • Bangers Crew - choreografia "Kung Fu" -
    3 miejsce w kategorii formacje powyżej 15 lat

Breakmania

  • Kacper Kangur Złotkowski (Bangers Crew) -
    1 miejsce 
    w kategorii Kids Battle do lat 15

Wirująca Strefa

  • Kolor Konkret Crew (Siemek, Gołdi, Omar, Karolina, Surwi, Marta, Ala) -
    1 miejsce 
    w kategorii All style battle

The Real Styles Turnament

  • Kolor Konkret Crew (Siemek, Gołdi, Surwi, Marta, Ala) -
    1 miejsce 
    w kategorii All Style Battle 5 vs. 5
SEZON 2013/2014

Free Mind Festival

  • Bangers Crew - choreografia "Kung Fu" -
    3 miejsce w kategorii Showcase contest

Bitwa o Białystok


  • 1 miejsce w kategorii 

Hip-Hop Raport Ełk

  • Kacper Kangur Złotkowski & Paweł Pawcio Jankowski (Kolor Street Dzieci) -
    2 miejsce
     w kategorii 2 vs. 2

Breakmania

  • Ziemowit Siemek Bogusławski (Bangers Crew) -
    1 miejsce
     w kategorii Seven2Smoke Old Bboys battle pow. 30 lat

  • Bangers Crew - choreografia "Master of Puppets" -
    3 miejsce w kategorii Street show pow. 15 lat

Step to the Beat - Letnia Edycja

  • Kacper Kangur Złotkowski & Paweł Pawcio Jankowski (Bangers Crew) -
    3 miejsce 
    w kategorii 2 vs. 2

Nakreśleni Przestrzenią

  • Kacper Kangur Złotkowski & Paweł Pawcio Jankowski (Bangers Crew) -
    2 miejsce 
    w kategorii 2 vs. 2 
SEZON 2014/2015

Carnival Dance Attack

  • Bangers Crew - choreografia "Nadęci z O orkiestry" -
    3 miejsce w kategorii Hip-Hop/HH LA Style formacje 12-15 lat

Mazury Freestyle Battle

  • Kacper Kangur Złotkowski & Paweł Pawcio Jankowski
    & Adek (Bangers Crew) -
    1 miejsce w kategorii 3 vs. 3 All Styles

Turbo Jam

  • Kacper Kangur Złotkowski (Bangers Crew) -
    1 miejsce w kategorii Seven 2 Smoke

Nakreśleni Przestrzenią

  • Ziemowit Siemek Bogusławski & Kacper Kangur Złotkowski
    & Paweł Pawcio Jankowski (Bangers Crew) -
    3 miejsce w kategorii 3 vs. 3 Bboys battle
  • Kacper Kangur Złotkowski & Sławko
    2 miejsce
    w kategorii 2 vs. 2 Lottery Contest 

Breakmania

  • Kacper Kangur Złotkowski & Kasia Daszuta & Monika Dąbrowska -
    1 miejsce w kategorii All Styles 3 vs. 3
SEZON 2016/2017

Free Mind

  • 3 Miejsce Bboying do 15 lat /Chłodny- Bangers Crew
  • 4 miejsce bboying  do 15 lat /Eryk Sochoń -Bangers Crew
  • 1 miejsce bboying do lat 10/ Filip Burak- Bangers Crew

Groove Contest 2016

  • 3 miejsce Julson 1vs1

Godziny pracy studia

  • Poniedziałek-Piątek : 9.00 - 22.00

Napisz do nas

Chcesz się szybko z nami skontaktować? Prosimy o wysłanie nam informacji z ponizszego formularza. Odpowiemy niezwłocznie.

Dane kontaktowe

  • DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych
    Karolina Maria Garbacik
  • ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10
    (Wjazd od ulicy Zwycięstwa- główna brama Madro)
    15-703 Białystok
  • +48 666 820 319
  • +48 85 652 51 64
  • +48 85 652 51 64
  • studio@danceoffnia.pl
  • Parking Madro jest bezpłatny przez 2 godziny od momentu wjazdu.

Dane do przelewu

  • DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych
    Karolina Maria Garbacik
  • ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10
    15-703 Białystok
  • NIP: 542-221-09-00
  • ING Bank Śląski
    05 1050 1823 1000 0023 2045 8728

RODO

Informacje

My w sieci