W niedzielę, 18 marca reprezentacji SDK DanceOFFni udali się do Szepietowa, aby wziąć udział w zawodach "V Dance Festiwal 4 School" w Szepietowie.
Dzieci oraz młodzież świetnie bawiła się podczas eventu, dodatkowo zdobywając wysokie miejsca w swoich kategoriach.
Jakie sukcesy odnieśli nasi tancerze?
Przekonajcie się sami :)!
- FORMACJE:
- Kolorek Street - 1 miejsce w kat. formacje do lat 9
- Kolor Rubiny - 2 miejsce w kat. formacje do lat 9
- Kolorek Perły - 3 miejsce w kat. formacje do lat 9
- Kolor Street Dzieci - 1 miejsce w kat. formacje do lat 11
- Kolor Street Juniorzy - 3 miejsce w kat. formacje do 15 lat
- SOLO:
- Maja Laskowska (Kolor Street Dzieci) - 1 miejsce w kat. solo do lat 11
- Gabrysia Kulesza (Kolor Street Dzieci) - 2 miejsce w kat. solo do lat 11
- Tosia Roj-Rojewska (Kolor Street Dzieci) - 3 miejsce w kat. solo do lat 11
- Milena Andrzejuk-Sawicka (Kolorek Street) - 4 miejsce w kat. solo do lat 11
- DUETY:
- Vanessa Dunaj, Michalina Burchart (Kolorek Street) - 1 miejsce w kat. duet do lat 9
- Oliwia Pietralska, Natalia Malinowska (Kolorek Street) - 2 miejsce w kat. duet do lat 9
- Maja Kurzyna, Kamila Drągiewicz (Kolorek Street) - 3 miejsce w kat. duet do lat 9
- Maja Łajewska, Blanka Klimczuk (Kolorek Street) - 4 miejsce w kat. duet do lat 9
- Anita Kupczyk, Filip Burak (Kolor Street Dzieci) - 1 miejsce w kat. duet do lat 11
- Maja Laskowska, Tosia Roj-Rojewska (Kolor Street Dzieci) - 2 miejsce w kat. duet do lat 11
- Weronika Dąbrowska, Magda Wawrzeniuk (Kolor Street Dzieci) - 3 miejsce w kat. duet do lat 11
- Daria Mielech, Milena Staworko (Kolor Street Dzieci) - 4 miejsce w kat. duet do lat 11
- Ada Panasewicz, Helena Kociniak (Kolor Street Dzieci) - 1 miejsce w kat. duet do lat 15
- BITWY 1VS1:
- Oliwa Pietralska (Kolorek Street) - 1 miejsce w kat. 1vs1 do lat 9
- Michalina Burchart (Kolorek Street) - 4 miejsce w kat. 1vs1 do lat 9
- Natalia Malinowska, Maja Łajewska (Kolorek Street) - Top 8 w kat. 1vs1 do lat 9
- Tosia Roj-Rojewska (Kolor Street Dzieci) - 1 miejsce w kat. 1vs1 do lat 11
- Anita Kupczyk (Kolor Street Dzieci) - 2 miejsce w kat. 1vs1 do lat 11
- Liwia Bilkiewicz (Kolor Street Dzieci) - 3 miejsce w kat. 1vs1 do lat 11
- Lena Płachcińska (Kolor Street Dzieci) - 4 miejsce w kat. 1vs1 do lat 11
- Weronika Dąbrowska, Maja Laskowska, Daria Mielech, Milena Staworko (Kolor Street Dzieci)
- Top 8 w kat. 1vs1 do lat 11 - Helena Kociniak (Kolor Street Dzieci) - Top 8 w kat. 1vs1 do lat 15
- Julia Julson Mróz (OCB, Coolkids Flavour)- 1 Miejsce w kat. 1vs1 do lat 15
- Hania Móżdżyńska (Kolor Street Juniorzy) – 2 miejsce w kat. 1vs1 do lat 15
- Kacper Chłodny Mróz (Bangers Crew, OCB, Coolkids Flavour) – 3 miejsce w kat. 1vs1 do lat 15
- Julia Białkowska (Kolor Street Juniorzy) – 4 miejsce w kat. 1vs1 do lat 15
- Ewa Mazur (Kolor Street Juniorzy) – Top 8 w kat. 1vs1 do lat 15
- Olga Kużelewska (Kolor Street Juniorzy) - Top 16 w kat. 1vs1 do lat 15
- BITWY 3VS3:
- Julia Koterman, Maja Laskowska, Tosia Roj-Rojewska (Kolor Street Dzieci) - 1 miejsce w kat. 3vs3 do lat 11
- Lena Płachcińska, Natalia Antonowicz, Hania Piotrowska (Kolor Street Dzieci) - 3 miejsce w kat. 3vs3 do lat 11
- Filip Burak (Bangers Juniorzy & Kolor Street Dzieci), Julia Julson Mróz (OCB & Coolkids Flavour), Kacper Chłodny Mróz (Bangers Crew, OCB, Coolkids Flavour) – 1 miejsce w kat. 3vs3 do lat 15
- Julia Białkowska, Wiktoria Niewińska, Hania Móżdżyńska (Kolor Street Juniorzy) - 2 miejsce w kat. 3vs3 do lat 1
Masz więcej zdjęć z tego eventu i chcesz się podzielić? Wyślij nam zdjęcia na studio@danceoffnia.pl